Star Wars edition

Stránka plná Star Wars informací

Postavy

Jar Jar Binks je gungan velice nešikovný. Gungani žijí pod vodou ve velkých vzduchových bublinách. Jsou spojeni s Naboo obyvateli a musí pomáhat. Žijí v symbioze. Jar Jar svojí nešikovností potkal Jedyho Qui gon Jina který mu zachránil život. Binks potom nabídl Jedy že jim pomůže dostat se skrz Jádro Naboo. Dokonce jel i s Jedy na Tatooin kde poznal Anakina. Nakonec se stal senátorem a pomáhá Senátorce Amidale. Se kterou prožívá různá dobrodružstvý.

Mace Windu je skvělý bojovník a válečník. Je to černoch a vyrůstal na planetě Haruun Kaal. Je předseda společně s Yodou rady Jedy.  Měl také padawanku  a to Depu Bilabu tu naučil techniku boje se světelným mečem Vaapad.  Windu je velice moudrý a obětavý a tím je nejlepším Jedy hned po Yodovi. Na začátku Klonových válek si setrojil svůj vlastní měč s fialovou čepelý. tímto mečem dokázal useknout hlavu Jango Feetovi. Nejhoršo je že se konce Klonových válek nedožil když šel po Palpatinovi Anakin ho zradil a zabil. V tu chvíle ve který to Mace nečekal.

Anakin Skywalker jak krásné jméno jednoho z největších mistrů Jedy. Narodil se jako otrok na planetě Tatooin. Žil tam společně s matkou Shmi Skywalkrovou. Z planety ho dostal Qui gon Jin který tam zastavil a zjistil že je on vyvolený co má udělat rovnováhu sil. Nejvtipmější zajímavostí je ta že první díl se jemuje Skrytá Hrozba a tou skrytou hrozbou je právě Anakin. Qui gon prohlásil že je Obi-Wan připraven a že začne učit Anakina ale stalo se něco co nezamýšlel. Zabil ho Darth Maul (viz. Separatisti). Tím tedy Obi-Wan přísahal že vyučí Anakina všemu co umí a že zněho udělá mistra. Mezi válkou dostal Anakin padawanku Ahsaku Tano. Anakin se bezhlavě zamiloval do Padme. Se kterou se nakonec ožení. Anakin se mistrem ale nestane protože rada chce aby to počkalo. Tím se začne kamarádit s Palpatinem který se ukázal jako Darth Sidius. Anakin zradil a stal se mocným Darth Vaderem. Padme mu porodila dceru Leeu a syna Luka.


Obi-Wan Kenobi mistr Jedy. Ale to nidko netušil když byl ješte malý každý tušil že má velkou silu ale nikdo ho nechtěl učit nikdo.......Avšak byl poslán na super misi společně s Qui gon Jinem a docela jim to šlo misi splnili a Qui přísahal že si vezme Obi-wana jako svého padawana. Když se dostali na lod obchodní federace zjistili něco zvláštního. Nakonec se dostali na planetu Naboo kde Obi-Wan potkal svého kamaráda Jar Jar Binkse. Když se všichni ne moc dobře dohodli s gungani Binks řekl že pomůže přes jádro Naboo. Obi-wan ukázal své krásné bojové cviky v hlavním městě když bojoval proti droidum. Když Qui-gon objevil na planetě Tatooin Anakina věděl že je on svělý Jedy. Obi-Wan měl smůlu Darth Maul zabil Qui-gona a Obi-Wan mu slíbil že naučí Anakina všemu co on naučil jeho. A tak Obi-Wan učil Anakina a stále bojoval proti separatistům. Až nakonec Anakin zradil a konečně se ukázalo že i Qui-gon-Jin se zmílil protože i Obi-wan byl silnější než Anakin což může ukázat bitva na Mustafaru.

 
Kdysi dávno v jedné předaleké galaxii......